Firmy godne polecenia

 

Partnerzy Wspierający III Kongres Przemysłu Opakowań


 
ANL logo

ANL Plastics produkuje termoformowane opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczone zarówno do pakowania artykułów spożywczych jak i nieżywnościowych. Opakowania tworzone na specjalne zamówienie są naszą specjalnością, ale oferujemy też szeroką gamę artykułów standardowych (od 150 do 7000 cm3). Cały proces produkcyjny ma miejsce w ANL Plastics, począwszy od projektowania aż do termoformowania. Opakowania są wykonane z materiałów takich, jak PP, PET, PS i HDPE. Każde opakowanie zostaje stworzone na miarę, biorąc pod uwagę wymogi i życzenia klienta. Nasze zakłady produkcyjne w Belgii, Francji i Polsce zapewniają, że jesteśmy zawsze blisko klienta i możemy zaoferować szybką dostawę. 

 

 
BASF logo
Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Funkcjonują tu m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory) i w Myślenicach koło Krakowa. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu blisko 700 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2015 roku wyniosły 760 milionów Euro. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu, promującą inteligentną energię (smart energy) i popularyzującą edukację chemiczną.
 

 
BZWBK SANTANDER
Bank Zachodni WBK S.A. jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, MSP oraz dużych przedsiębiorstw. Oferta banku zaspokaja potrzeby klientów w zakresie obsługi bieżącej, finansowania i zabezpieczenia działalności międzynarodowej czy produktów kredytowych.
Jednym z kluczowych celów BZ WBK jest wsparcie ekspansji międzynarodowej klientów. Aby skutecznie realizować działania w tym zakresie Bank uruchomił wspólnie z partnerami Program Rozwoju Eksportu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Programu.
Bank Zachodni WBK jest częścią Grupy Santander – międzynarodowej grupy finansowej działającej w Europie, Azji oraz obu Amerykach.
 

 

CHEP LogoTreatment 2015 0507WhiteBG Firma CHEP jest światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania paletami. Założona w 1945 roku, działa aktualnie w ponad 60 krajach świata, świadcząc usługi największym globalnym firmom z sektora dóbr konsumpcyjnych. CHEP oferuje usługę poolingu palet, która polega na współużytkowaniu stałej jakości palet i kontenerów przez wielu klientów. Pooling jest strategicznym rozwiązaniem biznesowym dla firm, które chcą ograniczyć wydatki kapitałowe i poprawić działanie łańcucha dostaw. Rozwiązania logistyczne CHEP są przyjazne dla środowiska i pomagają chronić produkty klientów poprzez połączenie wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej bazy aktywów. CHEP w Polsce istnieje od 15 lat, a z jego systemu korzysta 600 przedsiębiorstw, w tym zarówno firmy polskie, jak i koncerny międzynarodowe. Aktualnie CHEP Polska wydaje rocznie ponad 17 mln palet swoim klientom w Polsce oraz odbiera palety z blisko 10.000 punktów dystrybucyjnych. 
 

 
cobro logo
Instytut Badawczy Opakowań COBRO prowadzi badania: materiałów opakowaniowych; opakowań; systemów pakowania; rynku opakowań. Nadaje certyfikaty na materiały opakowaniowe, opakowania oraz maszyny pakujące. Organizuje kursy, seminaria i konferencje naukowe dla specjalistów branży opakowań.  
 

 
coffee

Firma ma w swojej ofercie opakowania foliowe termozgrzewalne zadrukowane i bez zadruku (torebki płaskie, torebki i worki z fałdą boczną, saszetki, saszetki Doypack), oraz opakowania BIOdegradowalne wykonywane z surowców odnawialnych. Jest producentem maszyn i urządzeń (automatów pakujących, automatów formująco-dozujących, automatów do gotowych torebek, kartoniarek, dozowników wagowych kombinacyjnych, dozowników wolnostojących, transporterów, podajników, odbiorników, zgrzewarek, mieszarek oraz pełnych linii prażalniczych, pieców i urządzeń wspomagających do prażenia: kawy, orzechów i ziaren    

 

 
dekorglass logo
Firma oferuje zdobienia butelek szklanych na alkohol metodą sitodruku; lakierowanie farbami wodnymi; hot-stamping; matowienie chemiczne; metalizację; nakładanie warstw termoplastycznych złota i platyny oraz kalkomanię  
 

 
EPAL
Polski Komitet Narodowy EPAL służy wszystkich uczestnikom procesu obrotu europaletami EPAL w zakresie utrzymywania standardu europalet EPAL poprzez systematyczne kontrole zrzeszonych w organizacji producentów palet oraz poprzez organizowanie szkoleń i wymianę doświadczeń wszystkich zainteresowanych uczestników systemu. Swoją działalność Polski Komitet Narodowy EPAL prowadzi w ścisłej współpracy z uznanymi organizacjami logistycznymi.
 

 
ilim logo
Instytut Logistyki i Magazynowania - instytut badawczy - realizuje funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych, podnosząc efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.
 

 
maxpol logo A4 Firma „MAXPOL” działa na rynku od 1990 roku jako wiodący organizator międzynarodowych targów.
Profil działalności obejmuje organizację udziału polskich firm w targach opakowaniowych, spożywczych poza granicami kraju, a także organizację krajowych konferencji i spotkań promocyjnych. Jesteśmy firmą rekomendowaną  przez krajowe i zagraniczne organizacje targowe.
Nasz zgrany zespół doświadczonych pracowników zapewnia kompleksową obsługę Państwa wystąpienia. Dodatkowo oferujemy pełną obsługę marketingową w katalogach targów i wystaw.
Trafianie w potrzeby naszych klientów, troska o ich komfort, a także odpowiedzialność za sukcesy handlowe uczestników organizowanych przez nas imprez targowych to dewiza firmy.
Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w organizowanych przez nas targach opakowaniowych i spożywczych zarówno w Polsce jak i w  Europie czy Azji. 
 

 
MTP logo pionowe
Międzynarodowe Targi Poznańskie
 

 
multifarb logo
Oferuje: opakowania tekturowe z tektury falistej o 3 warstwach (B, C, E) lub 5 (BC, BE); zadruk metodą fleksograficzną. Specjalizuje się w opakowaniach dla przemysłu spożywczego. Produkuje opakowania do bezpośredniego kontaktu z wyrobami spożywczymi pokryte wewnątrz foliami metalizowanymi w tym opakowania pizzy, ciast, ciastek tortów, mięsa i jego przetworów. Materiał na te opakowania jest produkowany w oparciu o własne rozwiązania technologiczne chronione patentem. Produkuje opakowania zbiorcze i jednostkowe z wielokolorowym nadrukiem dla wielu gałęzi przemysłu w tym opakowania na materiały niebezpieczne. Na produkowane opakowania posiada szereg certyfikatów i atestów.
 

 
packprofil logo
Oferuje: tekturę makulaturowę w belach; kątowniki tekturowe; tuleje tekturowe; kształtowniki tekturowe (C-profile; U-profile).
 

 
Logotypy RADPAK
Produkuje specjalistyczne linie do dozowania i pakowania produktów sypkich w torby typu "stabilo", a także typu "cegła" z etykietą spełniającą funkcję wielokrotnego otwierania. Oferuje nowoczesne kartoniarki do opakowań jednostkowych oraz systemy grupujące i pakujące w kartony zbiorcze. Proponuje dozowniki wagowe: liniowe oraz kombinacyjne o szerokim zakresie naważeń. Specjalizuje się w uruchomieniach typu "turn key": Jeden dostawca - Jeden serwis
 

 
TFP logo
TFP Sp. z o.o. od 1992r. specjalizuje się w produkcji tektury falistej i opakowań. Udział firmy w rynku krajowym wynosi około 10,5%. TFP jest w 100% polską firmą z kapitałem rodzinnym, od wielu lat zarządzaną przez Lucjanę Kuźnicką-Tylenda - Prezesa Zarządu. W ofercie TFP są: opakowania klapowe, opakowania wykrawane z tektury falistej i litej oraz druk fleksograficzny w jakości HD FLEXO i druk offsetowy włącznie z drukiem DIRECT PRINT ; POSM - standy ekspozycyjne, opakowania typu SRP, tektura falista trzy i pięciowarstwowa w arkuszach; projektowanie opakowań oraz doradztwo podczas realizacji projektów opakowań. TFP współpracuje z klientami na zasadach Fair Play, posiada certyfikaty ISO 9001:2000, 14001:2004, FSC, BRC. Od początku działalności realizuje politykę projakościową, nieustannie podnosząć standardy zarówno w odniesieniu do procesów wytwórczych jak i obsługi klientów. To jakość tektury determinuje estetykę, funkcjonalność i trwałość opakowania. Tektura TFP spełnia wszystkie warunki wpisujące się w światowe trendy ochrony środowiska. Firma jest laureatem wielu nagród, takich jak: Trzynasty Diament do statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC, Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Medal Europejski 2016 BCC za opakowanie Redd’s, Indeks Polskiego Patriotyzmu w Biznesie 2016 (Rzeczpospolita).
 

 
VRP Logo
VRP Sp. z o.o. Jesteśmy spółką, której działania ukierunkowane są na ułatwianie Przedsiębiorcom dostępu do kapitału celem sfinansowania nowych pomysłów bądź inwestycji. Nasza działalność opiera się na solidnych filarach kapitałowych. Dokapitalizowana przez nas firma, realizując swoje zamierzenia, zwiększa zarówno skalę działalności jak również swoją wartość. Jest to wspólnym celem Przedsiębiorcy i naszej firmy. Współpracę z Przedsiębiorcą realizujemy poprzez wkład kapitałowy, udział we wdrożeniu know-how i wprowadzeniu firmy na zyskowne rynki. Firma nasza wspiera w rozwoju mikro, małe i średnie  przedsiębiorstwa w przedsięwzięciach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych. Szczegółowe warunki współpracy negocjowane są indywidualnie z zainteresowanymi partnerami biznesowymi.
Kadra nasza, działająca od wielu lat m.in. w branży opakowań i branży spożywczej ma bardzo dobre rozeznanie rynkowe i realizuje projekty z sukcesami.
 

 
wtb logo
Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. - to Wiarygodność w Trosce o Bezpieczeństwo naszych Partnerów.
Prawie 25 lat doświadczeń pozwala zapewnić naszym Klientom ochronę na najwyższym poziomie z gwarancją na wypłatę odszkodowania. Posiadamy wszechstronne kompetencje w takich dziedzinach gospodarki jak przemysł papierniczy, spożywczy, rolny, transportowy, logistyczny, czy stalowy. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń począwszy od standardowych tj.: komunikacyjnych, majątkowych, finansowych, technicznych, jak również wysoce specjalistycznych typu: BI (Utrata Zysku), D&O (OC Zarządu i Właścicieli), Kredyt Kupiecki (Ubezpieczenie Należności) oraz gwarancje.
Powierz zarządzanie bezpieczeństwem swojej firmy specjalistom, w zamian otrzymasz gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.
 

 
Sponsorzy Konkursu na prace dyplomowe o tematyce opakowaniowej
 
dekorglass logo
Firma oferuje zdobienia butelek szklanych na alkohol metodą sitodruku; lakierowanie farbami wodnymi; hot-stamping; matowienie chemiczne; metalizację; nakładanie warstw termoplastycznych złota i platyny oraz kalkomanię  
 

 
VRP Logo
VRP sp. z o.o. jest spółką z sektora private capital. Powstała w 2012 roku w celu wspierania przedsiębiorców w rozwoju ich firm. W większości przypadków VRP jest partnerem w już istniejących przedsięwzięciach i w tym się specjalizuje, dostarczając fachową wiedzę z różnych sektorów gospodarki i wspierając w pozyskaniu finansowania przedsięwzięć rozwojowych.  
 

 
infosystems logo
INFOSYSTEMS SA oferuje rozwiązania informatyczne, usługi wdrożeniowe, sprzęt komputerowy i doradztwo unijne dla przemysłu produkcji opakowań. Jako lider w dziedzinie zintegrowanych systemów informatycznych firma dostarcza rozwiązania usprawniające zarządzanie przedsiębiorstw z branży, wspomaga ich kadry kierownicze w kompleksowym zarządzaniu procesami i kosztami, oferuje doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych oraz pozyskiwania środków UE na realizację projektów inwestycyjnych  
 

 
ilim logo
Instytut Logistyki i Magazynowania - instytut badawczy - realizuje funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych, podnosząc efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.